Понеділок, 19.08.2019, 22:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Інформатика у Рогатинському районі

Наше опитування
Чи доцільне вивчення інформатики з 2 класу?
Всього відповідей: 59
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
http://leontyev.at.ua
Вивчаємо інформатику

Soft

 [1]-[2]-[3]-[4]-[5]-[6]-[7]
Порекомендуйте сайт іншим в Google - натисніть на кнопку 


Ф
ормат:
 RAR
Розмір:
 2,2 Mb
Мова:
 мульти.
Статус:
 вільна

 

 

  

1> Тренажер клавіатури "MySimula_2010.11.20" 

   МySimula – це клавіатурний тренажер, який створює комфортну атмосферу для навчання сліпому десятипальцевому методу друкування. Особливістю тренажера є присутність ефективних «навчальних» режимів, які дають можливість освоїти та розвинути навички десятипальцевого набирання текстів в самі короткі строки! Під час навчання mySimula постійно сканиє та аналізує важкі для Вас символи/комбінації символів і допомагає їх відпрацьовувати, звертаючи на них більше уваги. При цьому Ви не тільки друкуєте реальні слова, а й правильно побудовані речення!
 

Ф
ормат:
 EXE
Розмір:
 12,Mb
Мова:
 мульти.
Статус:
 вільна

 

2> Поштовий клієнт "IncrediMail_2"    

   Дуже красивий та зручний поштовий клієнт. IncrediMail – це яскравий, анімований поштовий клієнт, який вже з першим листом принесе користувачу відмінний настрій. При оформленні листів ви можете змінювати фон, шрифти, кольори, вставляти анімацію та фото. Програма автоматично сканує вашу поштову скриньку та анімованим персонажем повідомляє про отримання свіжої пошти. Встановіть собі цю програмку та зробіть процес листування цікавим, приємним та веселим...
 

Формат: RAR
Розмір:
 4,7 Mb
Мова:
 рос.
Статус:
 вільна

 

  

3> Читалка "AlReader 2.5"

   Одна з програм для читання електронних книг. Дуже вишуканий дизайн, зручне меню, приємні кольори та оформлення роблять читання в цій програмі справжнім задоволенням.Окрім всього ця читалка розпізнає дуже багато форматів електронних книг та вміє читати прямо з архівів. Качайте та читайте.
 

Ф
ормат:
 RAR
Розмір:
 2,7 Mb
Мова:
 англ.
Статус:
 умовно

 

 

4> Turbo Pascal for Windows    

   Нарешті знайшлася версія мови Turbo Pascal, яка нормально працює в середовищі ОСWindows. Можна не хвилюватися про шрифти кирилиці та коректну роботу програми. Тепер програмувати на Pascal можна, просто запустивши мову ярликом на робочому столі.
 

 Формат: RAR
Розмір:
 3,1 Mb
Мова:
 мульти.
Статус:
 вільна
 

5> Тренажер клавіатури "Stamina 2.5" 

   Клавіатурний тренажер з гумором і музикою допоможе учням навчитися швидко та грамотно друкувати обома руками. Тренажер може працювати в трьох мовних режимах (рос., укр., англ.) та має набір уроків для навчання. Після уроку учень бачить свою статистику, що важливо для вчителя і учня. В архіві ви знайдете дві версії програми. Качайте та користуйтесь.
 

Ф
ормат:
 RAR
Розмір:
 4,Mb
Мова:
 рос.
Статус:
 вільна

 

6> HTML-редактор "CatsHTML_2.1"    

   Новітній HTML-редактор для створення та редагування веб-сторінок і сайтів. CatsHtml представляє собою конструктор, який можна збирати і модернізувати, через сайт чи майстер оновлень. До ваших послуг багато шаблонів, скриптів, написаних на JavaScript, кольорових тем, скінів та майстрів-плагінів, які спростять вашу роботу. А також присутня різнокольорова підсвітка тегів, 10 буферів обміну, вбудований браузер на основі IE, та підтримка стандартів Mozilla. Скачуйте та створіть свій веб-шедевр.
 

Ф
ормат:
 RAR
Розмір:
 10,8 Мb
Мова:
 рос.
Статус:
 умовно

7>  DeskSpace_1.5.7.2_Rus 

   Цікава програма, яка створює 6 робочих столів,  що можна обертати як грані кубика. Кожна грань куба - повноцінний робочий стіл зі своїм оформленням, ярликами та значками. Не потрібно створювати облікові записи - просто кожний користувач буде легко переходити до свого столу, прокрутивши кубик. Програма легко ставиться та має російськомовний інтерфейс, просто настроюється. Качайте, крутіть куб і працюйте.
 

Формат:
 RAR
Розмір:
 12,6 Мb
Мова:
 англ.
Статус:
 умовно

8> Робота з LAN "Net_Support School_8.1" 

   Програма для керування комп'ютерами в локальній мережі. Вчитель може переглядати екрани учнівських ПК, брати керування комп'ютером на себе, демонструвати презентації та відео зі свого ПК на всі учнівські одночасно та багато інших корисних та потрібних функцій. Навіть вмикати та вимикати учнівські ПК можна прямо з учительської машини. Дуже корисна програма для учителя інформатики і не тільки. 
 

Ф
ормат:
 RAR
Розмір: 
6,8 Мb
Мова:
 рос., укр.
Статус:
 умовно

9>  Pascal ABC + книги 

   Середовище програмування "Pascal ABC" ідеально завантажується в Windows. Дистрибутив містить два програмних продукта: навчальну систему програмування Pascal ABC (автор - С.С. Міхалковіч) та міні-версію електронного задачника по програмуванню Programming Taskbook (автор - М.Э.Абрамян). В архіві також містяться 5 електронних посібників по програмуванню на мові Turbo Pascal (розділені на окремі уроки та теми) у зручному форматі. Качайте, навчайтесь та навчайте.
 

Ф
ормат:
 EXE
Розмір:
 18,9 Мb
Мова:
 рос., укр.
Статус: 
вільна

 

10>  Створення родового дерева "My HERITAGE" 

   Програма для створення генеалогічного дерева вашої сім'ї. Зручна та зрозуміла в роботі. Можна зберігати багато різноманітної інформації про ваших близьких, вести фото- та відеоархів, виставити свій родовід в Інтернеті та там пошукати родичів, роздрукувати велике та докладне родове дерево для себе, своїх дітей та внуків. Залиште про себе пам'ять своїм майбутнім потомкам. 
 

  [1]-[2]-[3]-[4]-[5]-[6]-[7]

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Міні-чат